W piątek, 4 października w naszej szkole została zorganizowana akcja “Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia”.

Wydarzenie rozpoczęła apelem dla uczniów pani dyrektor Anna Kasprzyk. Na przerwach w holu szkoły można było zdawać egzamin z tabliczki mnożenia i uzyskać certyfikat.

Zorganizowane zostały trzy komisje egzaminacyjne – dla klas 1-4, 5-8 oraz dla osób dorosłych. Egzaminatorami byli uczniowie klasy 4: Amelia Demińska, Roksana Zalewska oraz Jakub Zabiegaj. Pomocą służyli im asystenci z klasy 6: Maja Zuber, Karolina Dubicka, Eryk Sławski oraz Adam Leśko.

W szkole odbyły się 62 egzaminy i 28 osobom udało się otrzymać Certyfikat. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem. Osoby, którym nie udało się przejść pomyślnie egzaminu zapraszamy za rok.

Koordynatorem szkolnym akcji była pani Wioleta Sosnowska, której serdecznie dziękujemy za opiekę nad całą imprezą. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przeglądania zdjęć z tego wydarzenia w naszej galerii.