Dnia 21 listopada świętowaliśmy w szkole Dzień Życzliwości. Wierzymy, że bycie miłym, okazywanie dobra, rozbudzanie u siebie życzliwości wobec innych ma moc uszczęśliwiania – nie tylko obdarowanego życzliwością, ale przede wszystkim tego, który ją okazuje.

Tak obchodziliśmy Dzień Życzliwości: był plebiscyt na najbardziej życzliwą osobę w klasach i w całej szkole, Drzewko Życzliwości, gdzie zostawialiśmy dla siebie wzajemnie miłe słowa, podziękowania i pozdrowienia, był konkurs na najpiękniejszy plakat pt. “Życzliwie, razem, blisko”  dla klas, były nagrody i dyplomy, ubrani byliśmy na żółto i przekazywaliśmy sobie komplementy i miłe słowa cały dzień!

Zachęcamy do bycia życzliwym każdego dnia i oczywiście odwiedzenia galerii zdjęć!