HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI I IMPREZ SZKOLNYCH, GMINNYCH I POWIATOWYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II W BOBROWICACH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

WRZESIEŃ 2019

NAZWA IMPREZY OSOBY ODPOWIEDZIALNE DOTYCZY UCZNIÓW KLAS TERMIN REALIZACJI
Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego B. Radzion, L. Sobotka,
Z. Mączka, E. Miś, J. Miś
wszyscy 13 IX 2019
Wybory do SU Opiekun SU wszyscy IX 2019
Wizyta zaprzyjaźnionej szkoły z Wusterwitz A. Kasprzyk, A. Andrys, A. Czeponis, D. Raczyng, Z. Mączka wszyscy 19 – 20 IX 2019
Sprzątanie Świata D. Raczyng, B. Dąbek wszyscy 20 IX 2019
Dzień Chłopaka SU, wychowawcy wszyscy 30 IX 2019

PAŹDZIERNIK 2019

NAZWA IMPREZY OSOBY ODPOWIEDZIALNE DOTYCZY UCZNIÓW KLAS TERMIN REALIZACJI
Ogólnopolska Pielgrzymka Rodzin Szkół im. Jana Pawła II A. Kasprzyk, A. Czeponis, Delegacja szkolna, poczet sztandarowy 09 – 10 X 2019
Konkurs z okazji XIX Dnia Papieskiego Dyrektor wszyscy X 2019
DEN, Dzień Papieski, Ślubowanie klasy I B. Radzion, Ł. Cwojdziński, Jolanta Kocan, A. Czeponis Klasa I, kl. Vb, chętni uczniowie 11 X 2019
Szkolny Tydzień Kodowania Ł. Cwojdziński wszyscy 5 – 12 X 2019
Gminny indywidualny turniej badmintona E. Miś, J. Miś Uczniowie ze szkoły
w Bobrowicach i Dychowie
18 X 2019
Dzień tabliczki mnożenia W. Sosnowska wszyscy X 2019
Mistrzostwa Powiatu LOM Igrzyska dzieci w badmintona J. Miś Szkoły Podstawowe Powiatu Krosno Odrz. Klasy IV – VI dz. i chł. 21 X 2019 Godzina 9.00
Mistrzostwa Powiatu LOM Igrzyska młodzieży w badmintona J. Miś Szkoły Podstawowe Powiatu Krosno Odrz. Klasy VII – VIII dz. i chł. 22 X 2019 Godzina 9.00
Andrzejki SU, wychowawcy wszyscy 29 X 2019

LISTOPAD 2019

NAZWA IMPREZY OSOBY ODPOWIEDZIALNE DOTYCZY UCZNIÓW KLAS TERMIN REALIZACJI
Gminny indywidualny Niepodległościowy turniej tenisa stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II Bobrowicach E. Miś, J. Miś, A, Kasprzyk Uczniowie ze szkoły
w Bobrowicach i Dychowie
XI 2019
Święto Niepodległości- akademia szkolna, koncert pieśni patriotycznej W. Sosnowska, Jolanta Kocan Klasa VI, chętni uczniowie 08 XI 2019
Mistrzostwa Powiatu LOM Igrzyska dzieci w unihokeju J. Miś Szkoły Podstawowe Powiatu Krosno Odrz. Klasy IV – VI 13 środa dziewczęta 14 czwartek chłopcy XI 2019 Godz. 9.00
Mistrzostwa Powiatu LOM Igrzyska młodzieży w unihokeju J. Miś Szkoły Podstawowe Powiatu Krosno Odrz. Klasy VII – VIII 18 poniedz. dziewczęta 19 wtorek chłopcy XI 2019 Godz. 9.00
Dzień Życzliwości Psycholog, Pedagog wszyscy 21 XI 2019

GRUDZIEŃ 2019

NAZWA IMPREZY OSOBY ODPOWIEDZIALNE DOTYCZY UCZNIÓW KLAS TERMIN REALIZACJI
Mikołajki SU, wychowawcy wszyscy 06 XII 2019
Konkursy przedmiotowe n- le przedmiotów wszyscy XII 2019
Jasełka B. Dąbek, J. Kocan, J. Kocan Klasa VII, klasa IV 20 XII 2019

STYCZEŃ 2020

NAZWA IMPREZY OSOBY ODPOWIEDZIALNE DOTYCZY UCZNIÓW KLAS TERMIN REALIZACJI
Gminny turniej trójek siatkarskich E. Miś, J. Miś Klasy V – VIII SP Bobrowice, SP Dychów 24 I 2020
Dzień Seniora SU, L. Sobotka, B. Radzion Klasy I-III 24 I 2020

LUTY 2020

NAZWA IMPREZY OSOBY ODPOWIEDZIALNE DOTYCZY UCZNIÓW KLAS TERMIN REALIZACJI
Poczta Walentynkowa SU wszyscy 14 II 2020

MARZEC 2020

NAZWA IMPREZY OSOBY ODPOWIEDZIALNE DOTYCZY UCZNIÓW KLAS TERMIN REALIZACJI
Gminny turniej trójek koszykarskich E. Miś, J. Miś Klasy V – VIII SP Bobrowice, SP Dychów 06 III 2020
Dzień Wiosny SU, wszyscy n- le wszyscy 20 III 2020
Szkolny Dzień Matematyki „Kangur Matematyczny” Z. Mączka, W. Sosnowska
Wszyscy
III 2020

KWIECIEŃ 2020

NAZWA IMPREZY OSOBY ODPOWIEDZIALNE DOTYCZY UCZNIÓW KLAS TERMIN REALIZACJI
Konkurs BRD A. Tyszkiewicz-Buchingier Klasy IV-VI IV 2020
Dzień Ziemi D. Raczyng, B. Dąbek wszyscy 24 IV 2020
Akademia z okazji Konstytucji 3. Maja E. Nowicka, Jolanta Kocan Klasa Va, chętni uczniowie 30 IV 2020

MAJ 2020

NAZWA IMPREZY OSOBY ODPOWIEDZIALNE DOTYCZY UCZNIÓW KLAS TERMIN REALIZACJI
Dni Papieskie – 100 Rocznica Urodzin Patrona – koncert papieski, konkursy A. Czeponis, J. Kocan,
J. Kocan, SU
wszyscy V 2020
Dzień Matki i Ojca SU, Z. Mączka, L. Sobotka, B. Radzion Klasy I-III (indywidualnie w klasach) V-VI 2020
Dzień Języków Obcych ZJO wszyscy V-VI 2020

CZERWIEC 2020

NAZWA IMPREZY OSOBY ODPOWIEDZIALNE DOTYCZY UCZNIÓW KLAS TERMIN REALIZACJI
Dzień Dziecka Wszyscy n- le, SU wszyscy VI 2020
Festiwal zdolności Pedagog, Psycholog, SU, wychowawcy wszyscy VI 2020
Dzień Sportu i Rekreacji ZWF, SU, n- le wszyscy VI 2020- po RP
Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2019/20 M. Piotrowska, wychowawcy wszyscy 26 VI 2020