13Wrz/19

Zebranie z rodzicami

Przypominamy o zbliżającym się zebraniu z rodzicami – we wtorek, 17 września, na które serdecznie zapraszamy!

O godzinie 16:30 w sali gimnastycznej szkoły spotka się z Państwem dyrektor szkoły wraz z pedagogiem szkolnym. Po spotkaniu ogólnym zapraszamy do spotkań z wychowawcami klas w poszczególnych salach lekcyjnych oraz do rozmów z nauczycielami przedmiotów.

Do zobaczenia we wtorek!

08Wrz/19

Minął pierwszy tydzień nauki

Na osłodę przed kolejnym intensywnym tygodniem prezentujemy kilka zdjęć z rozpoczęcia roku, które miało miejsce w ubiegły poniedziałek.

Wszystkim naszym uczniom przypominamy o obowiązującym zakazie używania telefonów komórkowych (i innych urządzeń elektronicznych). Rodziców zaś prosimy o terminowe usprawiedliwianie ewentualnych nieobecności. Miłego tygodnia!

30Sie/19

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W dniu 2.09.2019 zapraszamy na uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Program na ten dzień przewiduje:
– 8:00 – Msza Święta w kościele w Bobrowicach
– 8:50 – Apel w małej sali gimnastycznej szkoły
– 9:20 – Spotkania z wychowawcami w klasach
– około 10:00 – odjazdy

Wszystkim uczniom przypominamy o stroju galowym i prosimy o wysiadanie z autobusów pod szkołą.
Do zobaczenia!

08Lip/19

Zakaz używania smartfonów i innych urządzeń mobilnych

Drodzy rodzice,

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Waszych dzieci, podjęliśmy decyzję o przeciwdziałaniu jednemu z największych cyfrowych zagrożeń ostatnich lat: fonoholizmowi, czyli uzależnieniu od smartfonów i innych urządzeń mobilnych.

W zgodzie z opinią Samorządu Uczniowskiego, Rada Rodziców oraz Rada Pedagogiczna podjęły uchwały wprowadzające zmiany w Statucie Szkoły, zakazujące od 1 września 2019 używania wspomnianych urządzeń na terenie szkoły.