28Maj/20

Uwaga! Przechodzimy na tryb pracy zdalnej!

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że z uwagi na pojawienie się na terenie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bobrowicach osoby zdiagnozowanej pozytywnie, placówka przechodzi na tryb pracy zdalnej od dnia 29 maja 2020 r. do odwołania.

W razie potrzeby proszę o kontaktowanie się ze szkołą telefonicznie: 660 478 522 lub poprzez pocztę elektroniczną: bobrowice@szkola.wp.pl

Nauczyciele kontaktują się z uczniami i rodzicami poprzez dziennik elektroniczny oraz inne wcześniej ustalone komunikatory.

Anna Kasprzyk

Dyrektor Szkoły Podstawowej

im. Jana Pawła II w Bobrowicach

29Kwi/20

Konkurs papieski

Uwaga Rodzice i uczniowie!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II ogłasza konkurs papieski na 100-lecie urodzin Św. Jana Pawła II.
Tematem konkursu jest interpretacja hasła “Jestem radosny, Wy też bądźcie”

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach tematycznych – na dowolną formę literacką oraz dowolną formę plastyczną.
Przewidziane są również trzy kategorie wiekowe.

Termin nadsyłania prac upływa z dniem 14.05.2020, a szczegółowy regulamin konkursu zostanie do wszystkich rozesłany za pośrednictwem dziennika Librus Synergia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału!

10Kwi/20

Życzenia wielkanocne

Szanowni Państwo,
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, w imieniu całej Społeczności Szkolnej życzymy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom, pracownikom szkoły i kadrze pedagogicznej, wszystkim przyjaciołom szkoły i mieszkańcom gminy Bobrowice, aby Wasze serca napełniły się radością i pokojem płynącym od Zmartwychwstałego Chrystusa.
Niech ten szczególny czas, spędzony w gronie najbliższych, będzie czasem nadziei, radości i odpoczynku.

12Mar/20

Drodzy Rodzice! Nie powierzajmy opieki nad dziećmi dziadkom!

Drodzy rodzice,

Na czas zamknięcia placówek edukacyjnych starajmy się nie angażować dziadków do opieki nad dziećmi!

Osoby starsze są dużo bardziej narażone na skutki zachorowania, tymczasem dzieci mogą pozostawać nosicielami wirusa nieświadomie, gdyż w wielu przypadkach, choroba u najmłodszych przebiega bezobjawowo lub z łagodnymi objawami typowymi dla przeziębienia lub grypy.

Chrońmy osoby starsze i starajmy się ograniczać do minimum przemieszczanie naszych pociech.