Wczoraj pożegnaliśmy kolejny rok szkolny – rok trudny i obfitujący w wiele zmian i ważnych wydarzeń. W tym roku obchodziliśmy 10-lecie nadania naszej szkole obecnego imienia, a nasi uczniowie brali udział w bardzo wielu konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Wyjątkowe było również zakończenie, gdyż po raz ostatni pożegnaliśmy absolwentów gimnazjum i po raz pierwszy od dwudziestu lat – również absolwentów nowej, ośmioklasowej szkoły podstawowej.

Z okazji rozpoczynających się wakacji życzymy naszym absolwentom, uczniom, ich rodzicom oraz gronu pedagogicznemu udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia wkrótce!

P.S. Już teraz zapraszamy do galerii zdjęć z uroczystości zakończenia roku szkolnego.