02Paź/18

Akcja “PSU NA BUDĘ”

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji PSU NA BUDĘ organizowanej przez zielonogórskie Stowarzyszenie Inicjatywa Dla Zwierząt. Celem przedsięwzięcia jest zebranie dla psiaków potrzebnej im do przetrwania suchej oraz mokrej karmy, kocyków, ręczników, posłań, smyczy i innych akcesoriów potrzebnych zwierzakom.

W tym roku dbamy również o wolno bytujące kotki. Każdy z nas może zbudować im budkę.  Po szczegóły akcji zapraszamy do p. pedagog. Akcja trwa do połowy grudnia 2018 r.

Więcej o akcji można przeczytać także na stronie zielonogórskiego schroniska dla zwierząt.

Zachęcamy także do pobrania instrukcji budowy domków dla wolno bytujących kotków.

ZWIERZAKI CZEKAJĄ NA TWOJĄ POMOC!!!

24Wrz/18

Informacja Rady Rodziców: wysokość wpłat na komitet rodzicielski

Informacja Rady Rodziców:

Rada Rodziców na zebraniu w dniu 18.09.2018r. ustaliła następującą wysokość opłaty na Komitet Rodzicielski:
– pierwsze dziecko z rodziny 30 zł,
– drugie 20 zł
– trzecie 10 zł,
– kolejne dzieci nie płacą.

Termin wniesienia składek – do końca listopada.
Za terminowe dokonywanie wpłat przewidziana jest niespodzianka od Rady Rodziców.

24Wrz/18

Informacja Rady Rodziców – FESTYN RODZINNY!

Uwaga, ważna informacja:

Rada Rodziców w porozumieniu ze Szkołą organizuje Festyn Rodzinny w dniu 13.10.2018r.

W związku z powyższym, Rada zwraca się z prośbą do rodziców wszystkich klas o upieczenie ciast (przynajmniej dwie blachy na klasę).

W imieniu Rady Rodziców, zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy w organizacji tego wydarzenia. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 509950629